• Warsztaty mydlarskie

• To był pięknie pachnący dzień! Dzięki Pani Janinie Trytko dzieci miały okazję zapoznać się z procesem powstawania mydła. Każdy miał okazję do powąchania różnych zapachów, dotykania różnych faktur mydełek oraz pomocy przy ich tworzeniu. Dziękujemy Pani Janinie za mile spędzony czas! :)

• PODZIĘKOWANIE

•  Dyrektor Publicznego Przedszkola w Uszwi "Mały Artysta" serdecznie dziękuje wszystkim rodzicom za pyszne ciasta na Uroczystość Dnia Babci i Dziadka.

• BAL KARNAWAŁOWY

• W czwartek do przedszkola przybyło wiele pięknych postaci z bajek. Dzieci zaprezentowały swoje stroje karnawałowe, po czym wyśmienicie się bawiły! Dziękujemy Radzie Rodziców za pyszny poczęstunek dla przedszkolaków! :)

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA

• "Wychowali swoje dzieci... A czas leci, leci, leci... Dzisiaj na pociechę mają Wnuki, które ICH KOCHAJĄ!"

Z okazji Dnia Babci i Dziadka, życzymy Wam wszystkiego co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dobrego zdrowia, nieustającej radości oraz samych pogodnych dni!

• Droga Babciu, Drogi Dziadku!

Serdecznie zapraszamy Was w przedszkolne progi na przedstawienie

z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowywane przez wasze ukochane wnuczki i wnuki

dnia 19 stycznia 2023 r.

•  9.30 - 5 i 6-latki
            • 11.00 3 i 4-latki.

Zapraszamy!

• WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia

będą pełne radości i skłaniają Państwa do refleksji

i zadumy nad planami na Nowy Rok.

Życzymy wszystkim zadowolenia

i satysfakcji z podejmowanych wyzwań.

Dyrektor, nauczyciele oraz pracwnicy przedszkola.

• ZABAWA ANDRZEJKOWA

• Dziejszy dzień obfitował w zabawy i wróżby andrzejkowe. Wspólne pląsy i tańce sprawiały dzieciom wiele radości. Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie da dzieci słodkiego poczęstunku.

• ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

• W progach naszego przedszkola witaliśmy dzisiaj duże i małe Misie. Obchodziliśmy Dzień Misia poznając historię jego powstania, dzieci przedstawiały swoje maskotki, tańczyliśmy wspólnie do znanych piosenek o misiach. Dzieci były bardzo szczęśliwe!

• "MOJA OJCZYZNA, MÓJ DOM"

• Obchody Święta Niepodległości w naszym przedszkolu miały miejsce 10 listopada 2022 r. O godzinie  11.11 odśpiewaliśmy hymn narodowy biorąc udział w akcji MEN #SzkołaDoHymnu. Dzieci 5-6-letnie zaprezentowały montaż słowno - muzyczny przygotowany pod opieką pani M. Landa i pani M. Jarosz.

Uroczystość była bardzo piękna i wzruszająca.

Dziękujemy rodzicom za obecność.

• PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

• W dniu 14 października dzieci zaprezentowały montaż słowno - muzyczny z okazji przyjęcia do grona przedszkolaków. Wspólnie złożyły przyrzeczenia a Pani dyrektor każdego z osobna pasowała na prawdziwego przedszkolaka dużym ołówkiem.  Dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom i biret oraz słodkości.

Kolejno dzieci z grup "Bystrzaki" i "Mali odkrywcy" w pięknym przedstawieniu złożyły życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom.

• "UKRYTE BOGACTWO"

• Dzisiaj odwiedził nas teatr Eden ze spektaklem "Ukryte bogactwo". Podczas spektaklu poznajemy małego chłopca Józia, który musi zmierzyć się z zazdrością starszego brata.

Dzieci przekonują się, że największym skarbem wokół nas są miłość, szacunek i wzajemna pomoc oraz umiejętność przebaczenia.

• OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

• Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka życzymy Wam drogie Dzieci, aby każdy dzień był dla Was wspaniałą przygodą a uśmiech nigdy nie znikał z twarzy.

Niech spełnią się Wasze marzenia!

• WAKACJE

• Za nami uroczyste zakończenie roku w przedszkolu oraz pożegnanie starszaków.

Życzymy wszystkim udanego wypoczynku podczas wakacji.

• Dzień Dziecka

• W tym roku nasze przedszkolaki aktywnie spędziły Dzień Dziecka. Życzymy wszystkim dzieciom i tym małym i dużym, samych radosnych chwil w życiu, jak najmniej trosk oraz spełnienia marzeń!

• DZIEŃ MAMY

• Najdroższe Mamy!

Składamy Wam życzenia z głębi serca płynące:

Niechaj kłopoty znikną, sukcesów Wam tylko przybywa.

Zdrowie niech dopisuje, szczęście się nie ukrywa.

Wszystko, co piękne i wymarzone

niech w Waszym życiu będzie spełnione!

Dyrektor i nauczyciele przedszkola

• DYŻUR WAKACYJNY

• Dyrektor Publicznego Przedszkola w Uszwi informuje rodziców chętnych na dyżur wakacyjny, że wnioski można pobrać w przedszkolu od dnia 23 maja 2022. Termin składania wniosków upływa 31 maja 2022. Szczegółowe informacje w szatni i u dyrektora przedszkola.

• WYCIECZKA DO DINOLANDII

• Starszaki wybrały się na ciekawą podróż do prehistorycznej krainy.

Świetnie się bawiły i zagłębiały wiedzę na temat dinozaurów :)

• WESOŁYCH ŚWIĄT

• Zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych życzą dyrektor,

nauczyciele oraz pracownicy  Publicznego Przedszkola w Uszwi.