• DZIEŃ MISIA

Fantastyczny dzień z misiami w roli głównej!

Dzisiaj  świętowaliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Niespodzianką dla przedszkolaków był występ przygotowany przez mamy z Rady Rodziców oraz panią Martynę Lande. Dziękujemy za zaangażowanie i piękny pouczający występ :)

• SUKCES NASZEGO PRZEDSZKOLAKA

Szymon Pawełek z II grupy zajął II miejsce

w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Pani Jesień."

Gratulacje dla naszego  zdolnego przedszkolaka!

• Z WIZYTĄ W SZKOLE PODSTAWOWEJ

Dzieci 5,6 letnie odwiedziły Szkołę Podstawową. Starsi koledzy przygotowali przedstawienie "Czerwony Kapturek" w którym mogliśmy usłyszeć różne zwroty w języku angielskim. Spektakl bardzo podobał się dzieciom i został nagrodzony gromkimi brawami. Na koniec były wspólne zabawy. Dziękujemy paniom i dzieciom za zaproszenie.

• SPOTKANIE Z HANNĄ NIEWIADOMSKĄ

• "Bajczytanki Pani Hanki"!

W naszym przedszkolu odbyło autorskie spotkanie z Panią Hanną Niewiadomską.

Dziękujemy za poświęcony czas i zainteresowanie naszych przedszkolaków piękną poezją.

• DZIEŃ TOLERANCJI!

Wdrażanie do wyrażania szacunku wobec innych osób, kształtowanie postaw akceptacji oraz poszanowania praw innych - ważne cele dzisiejszego dnia w naszym przedszkolu.

• ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Biało-czerwone barwy ozdabiały nasze przedszkole w tym wyjątkowym dniu.

Z okazji rocznicy odzyskania niepodległości piękny montaż słowno-muzyczny przygotowały dzieci 5-, 6-letnie.

W ramach akcji "Szkoła do hymnu" cała społeczność przedszkola wraz z obecnymi rodzicami odśpiewali wspólnie 4 zwrotki hymnu Polski.

• PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

W naszym przedszkolu miało miejsce jedno z ważniejszych momentów w życiu małego dziecka.

Od dzisiaj 29 dzieci stało się pełnoprawnymi przedszkolakami PP w Uszwi.

Dzieci mówiły wierszyki, śpiewały, tańczyły oraz otrzymały drobne upominki i pamiątkowe dyplomy.

• DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

Za nami bajkowy dzień w przedszkolu! Z okazji Dnia Postaci z Bajek przedszkolaki przebrały się za piękne postaci, które prezentowały przed swoją grupą. W ten dzień było dużo zagadek, zabaw oraz tańca.

• KOKURS RECYTATORSKI

Jury w składzie: P. Zofia Zięć, P. Lucyna Wnęk, P. Anna Zych, P. Grażyna Zych wyłoniły zwycięzców Przedszkolnego Konkursu Recytatorskiego "Wiersze znane i lubiane" . Było to nie lada wyzwanie, gdyż 28 małych artystów zaprezentowało swoje umiejętności. Koordynatorami konkursu były panie: Martyna Landa i Marzena Dobranowska .

Każdy z uczestników został doceniony i nagrodzony.

I miejsce - Hubert Kukla

II miejsce - Antoś Paruch

III miejsce - Alinka Sacha

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i ich rodzicom!

• DZIEŃ DYNI

Dzień Dyni w przedszkolu to poznawanie nowych smaków, stymulacja sensoryczna, zabawy ruchowe, pieczenie babeczek a przede wszystkim świetna zabawa dla wszystkich przedszkolaków! :)