• ZAPROSZENIE NA DZIEŃ RODZINY

• Serdecznie zapraszamy mamusie, tatusiów

i naszych milusińskich przedszkolaków na

DZIEŃ RODZINY,

który odbędzie się na placu

naszego przedszkola dnia 02.06.2023 roku

w godzinach od 10.00 do 14.00.

Dyrekcja i grono pedagogiczne

• OGÓLNOPOLSKI PROJEKT "GRAMY ZMYSŁAMI"

• Grupa I i IV z naszego przedszkolaka brała udział od października do maja w ogólnopolskim projekcie "Gramy zmysłami". Głównym celem projektu edukacyjnego było innowacyjne i kreatywne podejście do tematyki rozwijania zmysłów u dzieci.

• WYCIECZKA DO JAŚKOWEGO SADU

• Nasze najmłodsze przedszkolaki z grupy I i II wybrały się na wspaniałą przygodę - wycieczkę do Jaśkowego Sadu Dzieci miały możliwość obcowania wśród milusińskich alpak - karmiły je marchewką, głaskały. Na dzieci czekał również słodki poczęstunek, mieli okazję do zabawy w piasku oraz malowania obrazków. Wszystkim bardzo podobała się wycieczka do bajecznej krainy alpak w Czchowie!

• TYDZIEŃ EUROPEJSKI

• Dzieci z grupy "Mali odkrywcy" i "Bystrzaki" odwiedziły różne państwa (Czechy, Wielką Brytanię, Włochy, Francję). Zapoznały się z kulturą, kuchnią i ciekawostkami tych części UE. Podróże te odbyły się w ramach realizacji tematu "Jestem Polakiem i Europejczykiem".

• WIZYTA PANI PIELĘGNIARKI

• Z okazji Światowego Dnia Zdrowia oraz zbliżającego się Dnia Pielęgniarki zaprosiliśmy do przedszkola mamę naszego przedszkolaka Kacperka - panią Sylwię Zając. Dziekujemy bardzo za przeprowadzoną pogadankę z dziećmi na temat pracy pielęgniarki oraz zdrowych nawyków żywieniowych!