• ZABAWA ANDRZEJKOWA

• Dziejszy dzień obfitował w zabawy i wróżby andrzejkowe. Wspólne pląsy i tańce sprawiały dzieciom wiele radości. Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie da dzieci słodkiego poczęstunku.

• ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

• W progach naszego przedszkola witaliśmy dzisiaj duże i małe Misie. Obchodziliśmy Dzień Misia poznając historię jego powstania, dzieci przedstawiały swoje maskotki, tańczyliśmy wspólnie do znanych piosenek o misiach. Dzieci były bardzo szczęśliwe!

• "MOJA OJCZYZNA, MÓJ DOM"

• Obchody Święta Niepodległości w naszym przedszkolu miały miejsce 10 listopada 2022 r. O godzinie  11.11 odśpiewaliśmy hymn narodowy biorąc udział w akcji MEN #SzkołaDoHymnu. Dzieci 5-6-letnie zaprezentowały montaż słowno - muzyczny przygotowany pod opieką pani M. Landa i pani M. Jarosz.

Uroczystość była bardzo piękna i wzruszająca.

Dziękujemy rodzicom za obecność.