• Konkurs ekologiczny

• Odnieśliśmy sukces!

Nasza 6 latka Frania pod opieką wychowawcy Martyny Landa zajęła 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie "NA RATUNEK ZIEMI" w kategorii fotograficznej. Traktujemy to jako sukces naszego przedszkola

• WARSZTATY DECOUPAGE "WIELKANOCNE JAJKO"

• Pani Lucyna Wnęk zaprosiła nasze przedszkolaki na świetlicę wiejską w Uszwi na wspaniałe świąteczne warsztaty decoupage. Dzieci miały okazję zapoznać się z nową techniką artystyczną - decoupage. Dziękujemy jeszcze raz Pani Lucynie Wnęk, Pani Wandzie Cichostępskiej, Pani Marii Cieplak oraz Pani Grażynie Zych za wzbogacenie doświadczeń plastycznych i technicznych naszych przedszkolaków oraz za wspaniałą atmosferę :)

• WARSZTATY MUZYCZNE

• Przez dwa dni w naszym przedszkolu było bardzo muzykalnie. Pani Lidzia odwiedziła nas ze swoimi instrumentami muzycznymi. Dzieci miały możliwość zapoznania się z różnymi instrumentami. Tańcowaliśmy, śpiewaliśmy, wyklaskiwaliśmy rytmy. Było bardzo miło :)

• SPOTKANIE Z WIESŁAWEM DRABIKIEM

• To był wyjątkowy dzień dla naszych przedszkolaków. Mieli oni okazję spotkać na żywo autora bajek, których na codzień słuchają. Pan Wiesław Drabik - pisarz, ilustrator oraz autor bajek dla dzieci przybliżył nam historię powstawania jego książek. Dzieci zdobywały naklejki za prawidłowe odpowiedzi zadawane przez pana Wiesława. Spotkanie odbyło się w bardzo przyjaznej atmosferze, nie zabrakło wielu rymowanek wymyślanych przez naszego gościa. Dzieci miały możliwość zakupu książeczki w której pisarz osobiście składał dedykację ze swoim autografem. Dziękujemy serdecznie za tak mile spędzony czas!

• WITAJ WIOSNO

• Nareszcie nadszedł kalendarzowy pierwszy dzień wiosny! Jak co roku tradycyjnie przywitaliśmy go pochodem z marzanną oraz zabawami tanecznymi :)

• DZIEŃ KOBIET

W naszym przedszkolu nie zapominamy o kobietach i tych małych i tych dużych. Dzieci z grupy III i IV przygotowały z tej okazji piękne wiersze i piosenki oraz kwiaty dla Pań.

Wszystkim kobietom życzymy w tym wyjątkowym dniu wszystkiego co najpiękniejsze! :)

• Warsztaty mydlarskie

• To był pięknie pachnący dzień! Dzięki Pani Janinie Trytko dzieci miały okazję zapoznać się z procesem powstawania mydła. Każdy miał okazję do powąchania różnych zapachów, dotykania różnych faktur mydełek oraz pomocy przy ich tworzeniu. Dziękujemy Pani Janinie za mile spędzony czas! :)