• Uroczystość zakończenia roku w przedszkolu

Zapraszamy na uroczyste zakończenie roku w przedszkolu 23 czerwca 2023, które rozpocznie się mszą świętą w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Floriana w Uszwi o godz. 9.00. Po mszy świętej zapraszamy do sali widowiskowej w przedszkolu na krótką akademię i odbiór dyplomów.

• WARSZTATY PSZCZELARSKIE

• Dzięki uprzejmości rodziców naszego przedszkolaka Wiktorka, mogliśmy uczestniczyć w warsztatach pszczelarskich. Dzieci mogły z bliska zobaczyć pracę pszczół, strój pszczelarza, posłuchać różnych ciekawostek oraz dowiedzieć się jak ważna jest rola pszczoły w naszym środowisku. Nie zabrakało świetnej zabawy oraz degustacji słodkiego miodziku!

• WIZYTA OSP USZEW

• Bardzo dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej w Uszwi za umożliwienie naszym przedszkolakom poznania zawodu strażaka z bliska, za ciekawe opowieści oraz za zaprezentowanie sprzętu i wozu strażackiego! Dzieci były zachwycone!

• PIKNIK RODZINNY

• Za nami wspaniały piknik rodzinny! Z okazji Dnia Mamy, Dnia Taty oraz Dnia Dziecka Rada Rodziców wraz z nauczycielami oraz dyrekcją zorganizowali niezapomniany rodzinny piknik! Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, artystyczne oraz taneczne. Rodzice mogli wykazać się zwinnością i szybkością podczas konkursów. Na wszystkich czekał pyszny poczęstunek, kawa, herbata, wata cukrowa a dzieciaki mogły również skorzystać z atrakcji takich jak dmuchańce oraz zabawy z paniami animatorkami. Ten dzień zapamietamy jako czas pełen radości, uśmiechu oraz wspaniałej zabawy!

• SPOTKANIE Z RATOWNIKIEM MEDYCZNYM

• Przedszkolaki miały możliwość poznania z bliska zawodu ratownika medycznego. Dziękujemy Panu Radkowi za przekazanie cennej wiedzy dotyczącej pracy ratownika oraz za interesujące warsztaty!

• GMINNY PRZEGLĄD PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

• Nasze przedszkolaki dumnie reprezentowały naszą placówkę na XV Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej pt. "Cudownych rodziców mam". Piotruś Kozioł, Hubert Kukla oraz Lenka Pawełek zaprezentowały swoje umiejętności wokalne w piosenkach o mamie i tacie. Wielkie brawa dla nich! Jesteśmy z Was dumni!