W nszaym przedszkolu świętowaliśmy z okazji Dnia Ziemi. Odbyła się "Zabawa terenowa" dzięki której rozwijaliśmy zainteresowania przyrodnicze naszych przedszkolaków oraz założyliśmy ogródek owocowo-warzywny w ogrodzie przedszkolnym. Zabawa była świetna i wywołała mnóstwo uśmiechu.

Dziękujemy Firmie OKNODREWAL za wykonanie pięknych skrzyni na nasze warzywa i owoce.

#Malopolski_dzien_dla_klimatu

#Drzewo_dla_klimatu

Dzisiaj nasze przedszkolaki brały udział w Niebieskich Igrzyskach organizowanych w ramach obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Zaśpiewaliśmy hymn Niebieskich Igrzysk, przeprowadziliśmy sportowe konkurencje, odbijaliśmy niebieskie rączki tworząc duże serca. Oglądaliśmy również filmik edukacyjny skierowany do najmłodszych dzieci, pokazujący im, jak mogą doświadczać świat osoby w spektrum autyzmu.

Celem dzisiejszego jakże ważnego dnia jest zwiększenie świadomości społecznej na temat autyzmu oraz zwrócenie uwagi na potrzebę większej empatii i tolerancji dla odmiennych możliwości i potrzeb osób ze spektrum autyzmu.