• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA ORAZ POWITANIE JESIENI

Świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka i witaliśmy nową porę roku - Jesień.

Tańce, piosenki, opowieści muzyczno-ruchowe i pyszny poczęstunek towarzyszyły nam dziś przez cały dzień. Było mnóstwo radości i uśmiechu.

Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowany poczęstunek.

• KONKURS PRZEDSZKOLNY "JESIENNY WIANEK"

Dzień pełen wrażeń! Komisja w składzie Pani Lucyna Wnęk, Pani Grażyna Zych, Pani Ewa Jagielska oraz Pani Dyrektor Justyna Zaczyńska wyłoniły zwycięzców i laureatów konkursu na "Jesienny wianek"

To było nie lada wyzwanie! Wszystkie wianki pięknie się prezentowały i wiemy, że rodzice wraz z dziećmi, włożyli w to mnóstwo pracy i wysiłku! Dlatego też każdy został doceniony i nagrodzony Koordynatorami konkursu były Panie Małgorzata Jarosz oraz Paulina Kuras. Dziękujemy za liczny udział w konkursie!

I miejsce - Iga i Marcel Styrna

II miejsce - Kordian Czchowski

Iii miejsce - Melania Bogusz

Gratulacje dla wszystkich zaangażowanych!

• AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA 2023

Jak co roku nasze przedszkole dołącza do akcji Sprzątania Świata. Od najmłodszych lat uczymy dzieci świadomości ekologicznej oraz dbania o porządek i nieśmiecenie!

• DZIEŃ KROPKI

Świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień kropki- dzień kreatywności, pomysłowości i dobrej zabawy.

Na wszystkich buziach przedszkolaków gościło mnóstwo uśmiechu. Były tańce, memory, kolorowanki i pyszne chrupki.

• POZNAJEMY EMOCJE Z WYDAWNICTWEM MAMANIA

W grupach „Mali odkrywcy” i „Bystrzaki” odbyły się zajęcia dotyczące emocji. Dzieci poznały niezwykłą postać „Kolorowego potwora”, który zagubił się w gąszczu emocji. Dlatego wszyscy razem pomogliśmy mu je uporządkować.

Gdy już poznaliśmy i podzielilismy emocje, dzieci za pomocą kolorowanki pokazywały jakie emocje im dzisiaj towarzyszą. Na koniec każdy pokazywał, wylosowane za pomocą kostki, uczucie.