• ŻABI KONCERT

• Nasze przedszkolaki hucznie przywitały wiosnę! W tym dniu rozstrzygnięty został konkurs piosenki pt. "Żabi  koncert". Wielkie brawa należą się wszystkim uczestnikom oraz dla pierwszych trzech miejsc, które zdobyli:

I miejsce - Julia Wilk

II miejsce - Zuzanna Janiszewska

III miejsce - Lena Pawełek

Odczytaliśmy list od Pani Wiosny, która zostawiła dla nas sporo zadań do wykonania: zagadki, zabawy ruchowe, puzzle. Następnie udaliśmy się na radosny, wiosenny spacer!

• REKRUTACJA !!!

• Dyrektor Publicznego Przedszkola w Uszwi informuje, że powołana Komisja Rekrutacyjna zakwalifikowała wszystkie dzieci zgłoszone do naszego przedszkola na rok szkolny 2022/2023.

Lista zakwalifikowanych dzieci jest dostępna w budynku przedszkola.

Będą organizowane zajęcia otwarte dla nowo zapisanych dzieci. O ich terminie poinformujemy telefonicznie.

• REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

Dyrektor Publicznego Przedszkola w Uszwi przyjmuje zgłoszenia dzieci w wieku: 3, 4, 5, 6- lat do przedszkola

na rok szkolny 2022/23 w dniach 07.03.2022 r. - 18.03.2022 r. w godz.: 8.00 - 11.00.

Wniosek do pobrania w zakładce "Dokumenty do pobrania" lub w przedszkolu.

Prosimy o zapoznanie się z kryteriami naboru i niezbędnymi dokumantami potwierdzającymi te kryteria.

ZAPRASZAMY !