• ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia.

Jest taka moc, co smutek w radość przemienia.

Jest taka siła, co spełnia marzenia…

To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim wiary, która odmieni nasze

serca, nadziei, że jutro będzie lepsze, miłości, która przetrwa najgorsze momenty w

życiu i zdrowia, którego wszyscy potrzebujemy.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzą

dyrekcja Publicznego Przedszkola w Uszwi oraz nauczyciele i pracownicy.

• WIGILIA PRZEDSZKOLNA

• W dniu dzisiejszym odbyła się uroczysta wigilia w naszym przedszkolu. Pomodliliśmy się, połamaliśmy się opłatkiem i śpiewaliśmy kolędy. Ksiądz katecheta udzielił nam świątecznego błogosławieństwa.

• WARSZTATY CUKIERNICZE

• Dzięki uprzejmości Pań ze Stowarzyszenia "Łączy nas Uszew" nasze przedszkolaki wzięły udział w warsztatach cukierniczych. Dzieci miały możliwość wyrabiania ciasta, wałkowania, wykrawania i ozdabiania pierniczków oraz kruchych ciasteczek. Zakończeniem słodkich warsztatów była degustacja pysznych wypieków.

Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom ze Stowarzyszenia.

• MIKOŁAJKI 2021

• 6 grudnia zawitał do naszego przedszkola Mikołaj w towarzystwie anioła i renifera. Dzieci zaprezentowały pięknie montaże słowno-muzyczne, które podziwiał wyczekiwany przez dzieci Mikołaj oraz przybyli Rodzice.

• Jonasz i Niezwykła Ryba

• We wtorek odwiedził nas teatr Eden z pięknym przedstawieniem pt. "Jonasz i Niezwykła Rybka". Spektakl opowiada historię bohatera, który żyje w mieście, podróżuje statkiem i przebywa w brzuchu ryby. Dzieci dowiedziały się, że każdy może popełniać błędy ale ważne jest aby umieć przyznać sie do błędu i przeprosić.

• "Duma i szacunek"

• Starszaki z naszego przedszkola wzięli udział w akcji ogólnopolskiej pt. "Duma i szacunek - dzieci rysują dla obrońcow naszych granic". Przedszkolaki zapoznały się z wyglądem munduru straży granicznej oraz policji i wojska polskiego. Zapraszamy do śledzenia galerii na dumaiszacunek.pl